У Івано-Франківську визначили переможців конкурсу «Школа має талант - 2020»

опубліковано: 2020.06.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 154

1 червня, в День захисту дітей, відбувся надзвичайно емоційний фінал проєкту «Школа має талант». Цей конкурс вже декілька років поспіль дарує талановитій шкільній молоді шанс безкоштовно здобувати якісну вищу освіту в Університеті Короля Данила та розвивати свої уміння разом з продюсерським центром «Star team». Цьогоріч кастинги проєкту відбувались нестандартно. Ще до карантину журі встигло побувати в декількох містах Івано-Франківської області, але після впровадження карантину кастинги було перенесено в онлайн-режим.

За головні призи проєкту «Школа має талант 2020» змагалося понад 500 конкурсантів.

Перед тим, як оголосити переможців конкурсу, організатори потішили учасників зворушливим онлайн концертом вихованців ПЦ «Star team» та переможців попередніх сезонів проєкту.

«Звісно, карантин вніс певні корективи до проведення фіналу, тому дистанційно було визначено Гран-прі конкурсу, а призовий фонд грантових можливостей збільшили на максимальну можливу кількість, тому щасливих призерів так багато. Також в фіналі були призи від партнерів конкурсу, зокрема БК «Blago developer» подарувала планшет Литвину Нікіті з міста Слов’янськ, який вразив журі не тільки своїм талантом, а й життєвою історією. А особливий приз від продюсерського центру «Star Team» – запис пісні отримала Проців Софія», – розповідає Віце-президент УКД Мирослав Луцький.

За словами однієї з організаторів проєкту, керівниці продюсерського центру «Star Team» Ірини Батюк, журі визначали переможців впродовж трьох днів та разом з УКД вирішили збільшити кількість учасників, що отримають призові місця.

Так, учасники, що посіли перше місце отримали грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила, учасники, що посіли другу сходинку – частковий грант на навчання (50% вартості), школярі, що опинились на третьому місці – частковий грант на навчання (30% вартості). Гран-прі ж передбачає не лише безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила, а й грошову винагороду розміром 1000 гривень.

Результати конкурсу «Школа має талант 2020» в чотирьох номінаціях «Театральне мистецтво», «Хореографія», «Довільний жанр», «Вокал»:

ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Гран-прі:

Чепіжко Максим.

І місце

Вітовська Ангеліна.

Христан Іванна.

Команіцький Юрій.

Коваль Тетяна.

Оседчук Юлія.

Дем’янчук Назар.

Драган Ольга. Колобей Вікторія.

Мельник  Віталій.

Боришкевич Кароліна.

ІІ місце

Головчук Надія.

 

 

ХОРЕОГРАФІЯ

Гран-прі:

Віталій Галега.

Колектив «Maximal».

І  місце

Михайлова Анастасія.

Зразковий ансамбль танцю «Ярославна».

Народний хореографічний колектив «Опільчанка».

Танцювальний колектив «Дзвіночок» Нижньо-Вербізького ліцею

Дует Шатохін Дмитро та Горліцина Катерина.

Кобута Анастасія.

ІІ місце

Колектив Ренесанс, танцювальна студія ForSliv.

ІІІ місце

Студія танцю «Diamante».

Марковська Оксана.

Колектив «Butterflay»  Тлумацького будинок дитячої творчості.

 

 

ДОВІЛЬНИЙ ЖАНР

 

Гран-прі:

Вербова Кіра.

Насадюк Тетяна.

І місце

Пашкова Анна.

дует Яворська Ярина та Палагіцька Анастасія.

Фурманець Софія.

Мірзоєва Юлія.

ІІ місце

Копильчук Софія.

Дует  «Два Мирона» у складі Мирона Пасічного та Мирона Петріва.

Хавко Мар’яна.

ІІІ місце

Зітинюк Ольга.

Мрічко Христина.

 

ВОКАЛ

Гран-прі:

Проців Софія.

Сайнюк Артем.

І місце

Левко Ілля.

Купчак Тарас.

Ансамбль «Покутянка» Снятинської  ДМШ.

Хабайлюк Христина.

Гавришак Вікторія.

Дует у складі: Слободян Максим та Слободян Іванна. 

Мандзюк Тетяна.

Чупак Марія.

Петришин Юлія.

Ковтик Христина.

Баюрчак Софія.

Рудик Анастасія.

Дакус Михайло.

Коваленко Василина.

Мельник Тетяна.

Келебай Вікторія.

Попадюк Вікторія.

Паук Вікторія.

Залеська Вероніка.

Дяків Діана.

ІІ місце

Кіщук Юлія.

Волощук Анастасія та Геник Яна.

Боєчко Наталія.

Тріо у складі : Слободян Максим , Слободян Іванна, Купчак Тарас.

Гойдаш Славка.

Орнат Марта.

Захарук Іванна.

Іванчук Вікторія.

Михайлюк Юлія.

Скора Ольга.

Гоян Вікторія.

Курч Іванна.

Коваль Тетяна.

Дуфинець Софія.

ІІІ місце

Василашко Дарина.

Вокальний ансамбль «Яблуниця».

Кіщук Вікторія.

Слободян Максим.

Смалюх Марія.

Братковська Уляна.

Павлюк Христина.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини