Майже 100 тисяч працівників вже отримали допомогу по частковому безробіттю

опубліковано: 2020.06.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 204
 

Станом на 1 червня роботодавцями подано 12 763 пакети документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, що дозволить забезпечити фінансову підтримку для близько 150 тисяч працівників, інформуєМіністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зокрема, 9 204 роботодавці вже отримали позитивні рішення для виплати заробітної плати 96 811 працівникам. Решта подавачів отримали рекомендації щодо доповнення необхідного пакета документів. Фактично чисельність одержувачів допомоги, як і нових заявників, зростатиме щоденно.

“Програма діє фактично місяць і на сьогодні ми вже можемо говорити про її ефективність. Держава вже допомогла виплатити зарплати для майже 100 тисяч працівників, роботодавці яких були вимушені зупинити/скоротити свою діяльність через карантин. Заявки приймаються і опрацьовуються центрами зайнятості в щоденному режимі, тож ми закликаємо малий і середній бізнес звертатися за такою допомогою”, - заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Важливо наголосити, що Законом України № 591- ІХ до програми внесені важливі зміни. Зокрема, розширено перелік отримувачів допомоги і відтепер програмою можуть скористатися також фізичні особи-підприємства. Крім того, збільшено строки звернення за фінансовою підтримкою до 90 днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності та звільнено роботодавців від оподаткування ПДФО та військового збору.

За інформацією Державного центру зайнятості, ТОП-5 сфер-учасників програми - це торгівля, пасажирські перевезення, громадське харчування (ресторани, кафе), готельне господарство та промислове виробництво.

Найбільша кількість звернень надійшла від представників малого та середнього бізнесу Сумської, Харківської, Івано-Франківської, Чернігівської, Запорізької областей.

Довідково:

Допомога по частковому безробіттю виплачується роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином.

Для отримання допомоги роботодавцю необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ. Детально про порядок і умови отримання допомоги по частковому безробіттю можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3gBpSyX

 

.

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини