Сьогодні в Україні стартує третій етап ослаблення карантину

опубліковано: 2020.06.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 177

У країні відкриються фітнес-центри, басейни і спортмайданчики, а також запрацює система пасажирських перевезень. У Калуші сьогодні запрацювали дитячі садочки.

В Україні, крім Чернівецької, Рівненської, Львівської та Донецької областей, стартує третій етап пом’якшення карантинних обмежень.

При цьому рішення про послаблення карантину приймаються на рівні місцевої влади, комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише ДТ.

Третій етап ослаблення карантину передбачає:

1. Відкриття фітнес-центрів, басейнів і спортмайданчиків.

  • При цьому всім співробітникам і відвідувачам буде вимірюватися температура тіла (вона не повинна перевищувати 37,2 градуси). Обов’язковими умовами роботи фітнес-центрів, басейнів і спортмайданчиків є соціальне дистанціювання (перебування в спортзалах дозволяється у групах до 10 осіб і в приміщеннях площею 10 м2 на одну людину при індивідуальних заняттях і 5 м2 в командних видах спорту, масковий режим (всі співробітники залів повинні носити маски або респіратори), а також постійна дезінфекція приміщень. На вході в приміщення повинні стояти санітайзери приміщення повинні прибиратися кожні 2 години і відразу після закінчення занять, провітрювання залів є обов’язковим не менш ніж за 15 хвилин до початку занять і кожні наступні 2 години. Відвідування басейнів дозволяється для індивідуальних занять і груп другого року навчання і старше.

Заборонені:

  • робота спа-зон,
  • фітнес-бари,
  • послуги масажу,
  • багаторазові рушники та кулери з водою,
  • дитячі кімнати,
  • заняття з дітьми віком до 12 років,
  • використання багатофункціональних тренажерів декількома людьми.

2. Проведення у вузах та професійно-технічних коледжах екзаменаційних сесій.

Учням профосвіти дозволяється проходити практику, а для випускників буде організована державна кваліфікаційна атестація. У регіонах також допускається робота інклюзивно–ресурсних центрів.

3. Міжобласні пасажирські перевезення автомобільним і залізничним транспортом.

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на 42 поїзди. Разом з тим, планується запуск 214 електричок приміських сполучень.

Пасажири повинні бути в масках і пройти перевірку температури. Громадяни з підвищеною температурою не зможуть скористатися послугами залізничного транспорту. У кожному вагоні повинен бути встановлений санітайзер, а провідники повинні проводити прибирання кожну годину протягом рейсу.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини