Центр волонтерських ініціатив спільно з ПЛАСТом передав медикам Прикарпаття ще 300 костюмів та 120 екранів

опубліковано: 2020.05.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 301

Це вже третя передача засобів індивідуального захисту для потреб Івано-Франківщини. Всього за час карантину Центр волонтерських ініціатив передав допомоги медикам та поліцейським Прикарпаття на суму понад 275 500 грн. Всього за 1,5 місяці передано вже 1 832 комплекти індивідуального захисту (костюм та маска), 250 респіраторів, 120 захисних екранів, 20 пар захисних окулярів, а також 300 продуктових наборів для малозабезпечених прикарпатців. Українці завжди славились здатністю до самоорганізації та взаємодопомоги в критичні часи.

Сьогодні завдяки небайдужим громадянам ми продовжуємо допомагати медичним працівникам, які охороняють наші життя та здоров’я у часи епідемії. Завдяки співпраці з Київським Пластом захист, який ми сьогодні передаємо, буде ще ефективнішим для збереження здоров’я тих, хто на передовій боротьби з коронавірусом, адже він також включає захист очей”, – говорить Dmytro Zhmailo, керівник Центру волонтерських ініціатив.

Загальна вартість виготовлення захисних костюмів та масок склала 44 402 грн. Захисні екрани були виготовлені волонтерами Київської станиці Пласту в рамках проекту You will see.

“Київська станиця Пласту, яку я очолюю, на початку карантину започаткувала ініціативу You Will See, в рамках якої, завдяки пожертвам небайдужих українців, наші волонтери виготовляють захисні екрани для медиків. Як член Центру волонтерських ініціатив я вже кілька разів брав участь у передачах Івано-Франківщині необхідних засобів індивідуального захисту, тому я розумію потребу, яка стоїть перед регіоном. Допомога Прикарпаттю залишається критичною, адже рівень смертності тут досі високий, є інфіковані медичні працівники”, – говорить Ivan Bratsiun, керівник Київського Пласту, член Центру волонтерських ініціатив.

Безпосередньо передавали засоби індивідуального захисту в Івано-Франківську представник Центру волонтерських ініціатив Олександр Ярощук та керівник Івано-Франківського ПЛАСТу Назарій Лугарєв.

“Ми вже втретє зібрали запити та розподілили засоби індивідуального захисту для потреб Івано-Франківська та області. Цього разу передали: 50 костюмів та 50 масок Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні; 10 костюмів, 10 захисних щитків, 40 масок Івано-франківській міській клінічній лікарні №1; 40 костюмів, 40 захисних щитків, 70 масок Івано-Франківській обласній клінічній лікарні; 200 костюмів, 70 щитків, 140 масок Обласному фтизіопульмонологічному центру”, – говорить Олександр Ярощук, член Центру волонтерських ініціатив.

Це вже третя передача засобів індивідуального захисту для потреб Івано-Франківщини. Всього за час карантину Центр волонтерських ініціатив передав допомоги медикам та поліцейським Прикарпаття на суму понад 275 500 грн.

“Пластовий закон говорить про те, що пластун має допомагати іншим. Сьогодні ж допомоги потребує як наша держава, так і кожен медичний працівник, який бореться з новим вірусом. Тому ми не могли залишитись осторонь. Радіємо співпраці з Центром волонтерських ініціатив – спільними силами ми захищаємо тих, хто щодня бореться за кожного з нас”, – говорить Nazariy Luharev, керівник Івано-Франківського Пласту.

#StopCovid19Frankivsk 

Допомогти можна:

Фінансово: Приватбанк 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.)

Логістично: заповнивши анкету волонтера: https://bit.ly/2J7B7zk

Телефон Центру волонтерських ініціатив – (098) 80 30 730.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини