За матеріалами СБУ судитимуть керівника розвідпідрозділу терористичної організації «ЛНР»

опубліковано: 2020.04.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 402

Слідчі Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області завершили спеціальне досудове розслідування щодо командира артилерійської розвідки терористичної організації «ЛНР».

За даними контррозвідки СБУ, з початком збройної агресії проти нашої країни мешканець Краматорська брав активну участь у мітингах на підтримку виходу східних областей зі складу України та створення так званої «Новоросії». Згодом він приєднався до проросійських терористів та чергував на незаконних блокпостах. Після звільнення Краматорська бойовик втік до Луганська, де вступив до так званого «2-го армійського корпусу народної міліції ЛНР», де згодом очолив відділення батареї управління вогнем артилерії одного з НЗФ. До його завдань входило ведення розвідки за силами АТО/ООС та корегування вогню під час артобстрілів позицій українських військових. Крім того, він використовував мережу інформаторів та збирав інформацію про місця дислокації та переміщення сил та засобів українського війська на підконтрольній території Донбасу.

Слідчі спецслужби інкримінують бойовику вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні спрямовано до суду в порядку спеціального досудового розслідування, оскільки обвинувачений переховується від органів досудового розслідування на непідконтрольній Україні території.

Нагадаємо, раніше до різних термінів позбавлення волі було засуджено двох інформаторів терористичної організації «ЛНР», затриманих в районі проведення АТО/ООС контррозвідкою Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини