БО «Дім» знайшла домівку для безхатька

опубліковано: 2020.04.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 147

 

Справжнє диво для безхатька Івана Петришина зробили члени  Благодійної організації  «Дім»  - вони знайшли для нього житло.

Домом для безпритульного стала кімната в гуртожитку із всім, що тут було.  Тут є частково меблі, посуд та інше кухонне начиння, невеличкий умивальник, холодильник, плита та електрочайник.   

Так склались обставини, що в чоловіка не стало власної домівки. Ще кілька ночей  тому, пан Іван просто ночував  у Будинку нічного перебування.  На жаль, речі  там залишати не можна, тому старенький майже усе своє майно тягнув із собою, іноді залишаючи у камерах  зберігання  магазинів.  Добре, хоч документи, які збирав все життя, та свої наукові праці дозволяли залишати в бібліотеці, де він був постійним читачем і де писав свої праці.

Не зважаючи на свій поважний вік, а йому вже 71,  пан Іван  працював і досі працює.  Втім, грошей на своє житло все одно бракувало. Та й хто захоче взяти на квартиру  безхатька? Тепер чоловіку поталанило, він не буде платити за найм домівки, лишень за комунальні послуги.

«Пан Іван часто приходив до благодійної організації "Дім" за продуктами, хоча, непевне, більше, щоб поговорити і погрітися. Власне  тоді виникла думка допомогти йому з житлом,- розповідає голова БО «Дім» Оксана Пранничук.  – На щастя,  у нас є знайома, яка виїжджала зі свого помешкання – кімнати в гуртожитку, оскільки придбала квартиру. Вона  дозволила безкоштовно пожити  в тій кімнатці  пану Івану.  Помешкання не має ремонтів і всіх умов, проте це  своє житло. Тут чоловік  зможе відпочивати і далі писати свої наукові праці. Наші волонтери постійно навідуються до старенького і допомагають з харчуванням» .

Чоловік прийшов у нове помешкання тільки з одним пакетом, речей у нього, фактично, немає. Волонтери сподіваються, що спільними зусиллями зберуть необхідні речі. Чоловік наразі потребує: продуктів харчування, засобів гігієни та пральну машинку, оскільки через проблеми зі здоров’ям йому дуже важко прати. 

Допомогти чоловікові можна, відправивши кошти на рахунок в Приватбанку:

5169 3305 1973 5820 ( призначення для Петришина Івана)

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини