Нардеп Прощук передав медикам Калуша та Рогатинщини костюми біозахисту

опубліковано: 2020.04.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 56
Станція швидкої медичної допомоги в Калуші отримала спеціальні костюми біозахисту. Вони повністю закривають тіло та багаторазові у використанні, лише потребують спеціальної обробки.

Про це в мережі повідомив народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

"Лікарі «швидкої» — перші, хто контактує з потенційними хворими. Вони мають бути забезпечені всім необхідним, щоб виконувати свою роботу з мінімальними ризиками для власного здоров’я. Саме тому сьогодні передали спеціальні костюми біозахисту на станцію швидкої медичної допомоги в Калуші. 

Також на звернення медичної спільноти Рогатина придбали електрокардіограф, а також костюми біозахисту, маски й рукавички. Все доправили у Рогатинську районну лікарню та розділили між первинною медичною ланкою, лабораторним центром та районним відділом поліції. Щиро хочеться, щоб у наших медиків не з'явилося причини використовувати ці костюми, але маємо бути готові до різного розвитку подій.

Щодня надходить інформація, що медперсоналу не вистачає засобів захисту та спеціального одягу. Дякую кожному волонтеру, що долучається та допомагає нашим медикам вистояти в цій непростій ситуації", - написав Едуард Прощук. 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини