У прикарпатки, котра померла у перинатальному після пологів, виявили COVID-19

опубліковано: 2020.04.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 57

37-річна прикарпатка з Болехова, котра померла 30 березня в обласному перинатальному центрі в Івано-Франківська, захворіла на COVID-19.

Читайте також: 70 людей госпіталізовані у лікарні області з підозрою на коронавірус

 

Про це під час прямого ефіру обласного телебачення “Галичина” повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

“На кінець дня у нас відомий результат, підтвердилася наявність COVID-19. По цій ситуації не потрібно паніки. Гінекологія закрита повністю, всі працівники реєструються в журналі карантинного спостереження. Їх двічі на день контролюють. Можливо, ми підемо на карантин всім перинатальним центром. Не просто це, але є можливість ті пологи перевезти у інші заклади”, – сказав Савчук, пише “Галка”.

“Явно були ознаки такої миттєвої пневмонії”, – додав присутній на ефірі заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний.

Як інформувала “Галка” раніше, в обласному пологовому після 20-ти днів перебування в медзакладі померла жінка. Медики повідомили, що перед цим вона повернулася з Польщі.

З редакцією “Галки” зв’язалася Оксана С., сестра померлої жінки. Вона розповіла, що її 37-річна сестра повернулася в Україну з Польщі ще 20 листопада 2019 року, та показала відмітки у паспорті померлої. Тож не розуміє, чому її смерть можуть пов’язувати з цією поїздкою.

Сестра померлої впевнена – навіть якщо за наслідками посмертних аналізів у породіллі виявлять коронавірусну інфекцію – підхопила вірус вона лише у пологовому. Адже на вулицю 20 днів не виходила, з рідними спілкувалася тільки по телефону.

До слова, у відеозверненні 28 березня мер міста Руслан Марцінків повідомив, що в обласному перинатальному центрі вірусом COVID-19 заразився лікар обласного перинатального центру. 

Загалом в області, станом на вечір 31 березня, є 51 випадок коронавірусної інфекції.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини