Рада у першому читанні прийняла так званий “антиколомойський” закон

опубліковано: 2020.03.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 28

Верховна Рада підтримала у першому читанні так званий “антиколомойський” законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки.

Закон прийняли під час засідання Верховної Ради 30 березня, інформує Українська правда.

За відповідне рішення проголосували 267 народних депутатів. Законопроєкт підтримали нардепи від “Слуги народ”, “Євросолідарності”, “Голосу”, депутатська група “Довіра”, позафракційні.

“Батьківщина” переважно голосувала проти, “ОПЗЖ” – утрималась.

Законопроєкт передбачає, що власники та ексвласники банку, інтереси яких були порушені через виведення фінустанови з ринку, можуть отримати відшкодування збитку лише у грошовій формі.

При цьому визнання незаконним рішення про виведення банку з ринку не може бути підставою для його скасування.

На засіданні присутній президент Володимир Зеленський. Він закликав народних депутатів підтримати законопроєкти, необхідні для підписання угоди з МВФ.

Зеленський подякував нардепам за роботу в умовах пандемії коронавірусу у світі.

Він закликав не ділитися під час кризової ситуації на провладні партії й опозицію.

“Для нас дуже важлива підтримка економіки України. Дуже важливо, щоб відбулось підписання меморандуму з МВФ і ви прекрасно знаєте, що дві головні умови – це закон землю та банківський закон…У мене теж багато запитань до цієї ситуації, але я вас дуже прошу підтримати ці законопроєкти. Вони важливі для українського народу”, – каже Зеленський.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини