Медики розповіли про стан чотирьох хворих з області на коронавірус

опубліковано: 2020.03.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 35
Минулої доби до обласної інфекційної лікарні поступило 8 пацієнтів з підозрою на коронавірус. Всі вони госпіталізовані.

Їхні біоматеріали вже відправлені до лабораторії у Києві. Про це йшлось на брифінгу щодо ситуації в області з коронавірусом, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимира Чемного, в інфекційних лікарнях області перебувають 36 осіб, які очікують результатів тестів на коронавірус.

«Загалом до інфекційної лікарні поступило 59 осіб з підозрою, 23 з них отримали негативні результати, ще 17 пацієнтів – виписано. Четверо людей, у яких підтвердили коронавірус знаходяться у стані середньої важкості. Втім, вони не перебувають на апаратах штучного дихання», - зазначає Чемний.

Водночас у самоізоляції залишили тільки тих осіб, які контактували з хворими, але не мають жодних симптомів. Зараз відомо, що на Прикарпатті таких контактних осіб є 38.

«Вони є під моніторингом працівників Лабораторного центру. За ними також слідкують працівники поліції, аби вони дотримувались ізоляції», - додає головний санітарний лікар Руслан Савчук.

Нагадаємо, у вівторок, 17 березня в обласній інфекційній лікарні померла 56-річна мешканка Івано-Франківська. Лікарі діагностували в неї грип «А», ускладнений пневмонією. Втім, також відправили аналіз до Києва, аби перевірити на коронавірусну інфекцію. Відтак, лабораторія підтвердила, що це був саме коронавірус. 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини