«КАРПАТНАФТОХІМ» забезпечує перевезення працівників із сіл на роботу і з роботи

опубліковано: 2020.03.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 28

У зв’язку з карантином, введеним в Україні з метою запобігання поширенню коронавірусу, припиненням в Калушу й Калуському районі руху громадського транспорту, в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» оперативно вжили заходів для забезпечення перевезення працівників, котрі проживають у сільській місцевості та безпосередньо в місті, на роботу і з роботи. Про це повідомив начальник відділу оплати праці і соціальних програм Ігор Мельник. Про це пише "Нафтохімік-Калуш".

– Ще 18 березня було погоджено з перевізниками запровадження з наступного дня додаткових автобусних рейсів для перевезення працівників підприємства, – констатував Ігор Ярославович. – Зранку 19 березня нафтохіміки перевозилися на роботу додатковими автобусами, що рухалися за маршрутами Завадка – Управління, Збора – Управління, Станькова – Управління, Довгий Войнилів – Негівці – Копанки – Технікум, Кадобна – Голинь – Пійло – Технікум. Так само вони мали можливість після роботи повернутися цими рейсовими автобусами додому. Крім того, зранку і ввечері 19 березня виконувалися перевезення працівників підприємства за маршрутом Шахта – Роздоріжжя і Роздоріжжя – Шахта, а також був введений додатковий автобусний рейс Управління – Технікум з відправленням о 20.00. В наступні дні графік руху автобусів за додатковими рейсами у Верхнянському, Довго-Войнилівському та Кадобняському напрямках та між Шахтою і Роздоріжжям щоразу удосконалювався. І на сьогодні він ще не є остаточним, оскільки служба генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань і керівники виробництв та інших структурних підрозділів підприємства продовжують працювати над тим, щоб сформувати зміни таким чином, аби в більшості з них перебували люди з одного села чи ближніх сіл. Таким чином ми хочемо забезпечити для працівників, зокрема й денного персоналу, більш бажані й комфортні умови для перевезення на роботу і з роботи.

За словами Ігоря Мельника, перевезення працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», котрі проживають в сільській місцевості та в місті, проводиться за їхніми перепустками автобусами ТОВ «КАЛУШ-ТРАНС» і «ЛЮКС ТРАНС» з табличками на лобовому склі «КНХ». Також ними перевозяться працівники фірм «Логістік Калуш Сервіс» і «КОЛІЗЕЙ-2000», які надають послуги підприємству. Крім того, організовано перевезення працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», котрі проживають в селах Калуського й Рожнятівського районів, на роботу і з роботи транспортом самих працівників підприємства. За це вони в кінці місяця отримають компенсацію – талони на пальне.

Також Ігор Ярославович повідомив з 23 березня припинено у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» припинено роботу виробничих їдалень. До кінця карантинного періоду, або й довше, якщо після 3 квітня він буде продовжений, в їдальнях тільки готуватимуть для працівників підприємства на їхнє замовлення гарячі обіди, які в одноразових контейнерах доставлятимуться окремим автомобілем до відповідних підрозділів.

Василь ТКАЧУК.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини