З яких країн Європи можна дістатися України на авто? Розповідає МЗС України

опубліковано: 2020.03.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 38


Станом на 23 березня:
:one:
З Німеччини, Австрії, Чехії – через транзитний коридор через Австрію та Угорщину.
:exclamationПеретинати чесько-австрійський кордон потрібно з повним баком бензину та проїхати територію Австрії транзитом, без зупинок, аж до кордону з Угорщиною.
:exclamation:Рух територією Австрії можливий лише через трасу А1, інші транзитні коридори заблоковані. Коридор по Австрії працює з 17 години вечора до 1 години ночі.
:exclamation:До Угорщини в’їзд можливий винятково через пункти пропуску Нікелсдорф-Хед'єшхалом (Nickeldorf- Hegyeshalom). На території Угорщини коридор працює з 21 години вечора до 5 ранку.
:exclamation:Територією Австрії та Німеччини часові рамки не обмежені, однак опівночі відбувається ускладнення руху через ремонт дороги.
:exclamation:На австро-словенському кордоні домовлено щодо пропуску українських громадян транзитом для вильоту із аеропорту Відня.

:two: З Білорусі, РФ, Молдови, Словаччини, Румунії, Польщі – через КПП, які позначені зеленим на інтерактивній карті Державної митної служби: http://www.customs.gov.ua/?p=533
:exclamation:Деякі пропускні пункти мають обмеження у пішохідному сполученні.

:three: З Литви та Латвії транзит можливий лише через Білорусь.

:four: З Сербії можливий транзит через Румунію, за умови завчасного повідомлення Посольством України в Румунії Міністерства закордонних справ Румунії офіційною нотою з переліком осіб, які планують здійснити транзит.

:exclamation:Ситуація в режимі в'їзду в країни та транзитного проїзду іноземними країнами змінюється дуже динамічно. Тому радимо при плануванні поїздки встановити зв'язок з відповідним консульством України.

:exclamation:Якщо у вас є можливість залишитися у країні вашого теперішнього перебування, будь ласка, зважте усі ризики. Ваша відповідальна поведінка може зберегти ваше здоров'я і життя людей, що навколо.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини