Нардеп Едуард Прощук з меценатами закупили ліки та засоби захисту для районних лікарень Калущини та Рогатинщини

опубліковано: 2020.03.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 111

Політики, громадськість та бізнес об'єднуються для проти коронавірусу. 

Про це у мережі пише народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

"Ми створили ініціативу, до якої приєднались меценати, партнери, представники соціально-відповідального бізнесу, щоб допомогти медикам і медзакладам нашого округу. Зіткнулись з тим, що ціни на медичні засоби й ліки змінюються по днях, інколи навіть по годинах. Це обурює! В такий важливий для країни час недобросовісні підприємці спекулюють цінами на медичні засоби першої необхідності.

Але нам вдається реалізувати заплановане. Станом на сьогодні, вдалось знайти й замовити необхідні ліки та засоби індивідуального захисту для роботи медпрацівників, а саме: маски, рукавички, бахіли, антисептик, хірургічні халати й фартухи, шапочки ми доставимо медпрацівникам Рогатинської та Калуської районних лікарень і районної лікарні Калуської райради. Днями очікуємо доставку.

Це лише початок, ми будемо нарощувати свою ініціативу й допомогу. Акумульовуємо всі зусилля щоб придбати медичне обладнання, про це напишу згодом. Дякую команді та усім, хто доєднався. Будьмо позитивно налаштовані та здорові!", - написав політик у мережі.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини