5 проблем, з якими франкiвки звертаються до гiнеколога

опубліковано: 2020.02.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 44

Франківська гінекологиня Тетяна Калиній у інтерв’ю «Галці» розповіла, з якими питаннями до неї приходять жінки і дівчата.

 

Лікарка каже, що найперше приходять з проблемами безпліддя, бо на цьому специфікується заклад. Друге, підбір контрацепції.

«І я дуже радію, що жінки і дівчата зараз активно до цього йдуть, бо ще років 5 назад, говорили між собою з «вушка на вушко», от я так роблю і ти так роби. Тоді більше покладалися на власний досвід, а зараз за цим йдуть до лікаря», – додає Калиній.

Третє, розлади менструального циклу.

«Четверте і п’яте, є багато проблем. Наприклад, пов’язані з молочними залозами, бо в першу чергу йдуть до гінеколога, а не до мамолога, і це правильно. Приходять ставати до мене на облік, коли вже вагітні. Ну, і профілактичні огляди, але це вже останнє місце, бо все ж рідко хтось свідомо приходить раз у рік на огляд. Щодо моїх постійних клієнток, то я з ними провожу бесіду на цю тему, і вони частіше приходять. Зараз це стає трохи модно, колись було круто мати свого косметолога чи стоматолога, а зараз модно мати всіх своїх – тренера, інструктора, дієтолога, стоматолога і гінеколога», – говорить лікарка.

Вона наголошує, що жінкам обов’язково потрібно ходити на профілактичні огляди.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини