Депутати внесли зміни і доповнення в районний бюджет  та соціальні програми

опубліковано: 2020.02.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 80

 

13 лютого відбулося пленарне засідання 34 позачергової сесії районної ради. У роботі районної ради взяли участь сільські голови, начальники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ,  представники засобів масової інформації.

Насамперед чимало уваги приділили питанню внесення змін до районного бюджету Калуського району на 2020 рік. Про це доповіла начальник фінансового управління РДА Людмила Федун. Відтак після обговорення та дискусій депутати розподілили кошти на проведення будівельно-ремонтних робіт у закладах соціальної сфери району.

Сьогодні на сесії дійшли консенсусу щодо вирішення проблемних питань у медичній сфері. Йшлося, зокрема, про оформлення права власності на майновий комплекс Калуської ЦРЛ. У рішенні прописали, що це майно є спільною сумісною власністю Калуської ОТГ та громад району.

За словами міського голови Калуша Наталії Табачук, відтепер Калуська ЦРЛ взяла на себе зобов’язання не просити благодійні внески у жителів району. Крім того, нижчою буде плата і за обстеження на МРТ чи КТ. Це стало можливим завдяки домовленостям між районною та міською владою. Проте, зрозуміло, що це триватиме до 1 квітня. Відтак буде запроваджено медичну реформу другого рівня.

Також на сесії депутати районної ради внесли зміни до районної комплексної Програми соціального захисту населення Калуського району у 2017-2021 роках і до районної  Програми  соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2019-2021 роки. З цих питань доповіла начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Перетятко.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини