На Івано-Франківщині 16 населених пунктів залишаються без електроенергії

опубліковано: 2020.02.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 75

За добу кількість знеструмлень вдалось зменшити більш ніж вдвічі.

Як повідомили у "Прикарпаттяобленерго", на ранок середи, 12 лютого, без електроенергії залишаються 16 населених пунктів повністю і 28 частково, інформує Фіртка.

Найбільше знеструмлень у Косівському, Долинському та Надвірнянському районах, де погодні умови були найскладнішими.

«Причиною більшості вимкнень стали обриви на лініях електропередачі через падіння голок і дерев на них, – кажуть в обленерго. – Сам по собі вітер не шкодить проводам. Небезпеку для мереж становлять високі і крислаті дерева, які ростуть в охоронних зонах. Це вкотре привертає увагу до необхідності та важливості чистки трас ліній електропередачі».

На місцях аварій в посиленому режимі працюють майже 90 бригад з усіх філій АТ «Прикарпаттяобленерго». Для ремонту задіяна вся необхідна техніка та матеріали. Енергетики закликають мешканців проявити терпіння та розуміння під час вимкнень електроенергії.

На цьому тижні головною перешкодою для відновлення електропостачання стали погодні умови, які робили роботу енергетиків не просто складною, а й небезпечною. Проте, в обленерго обіцяють, що за сприятливих умов до кінця тижня усі вимкнення будуть ліквідовані.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини