Міський голова Калуша обговорив із представниками НДПІ «Містобудування» завершення робіт по генплану

опубліковано: 2020.02.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 70

Міський голова Калуша провів зустріч із представниками НДПІ «Містобудування», який розробляє генеральний план міста.

На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Галина Романко, начальник управління архітектури та містобудування міської ради Роман Кузик, головний архітектор проекту науково-проектного відділу Віра Колодова та фахівець-інженер науково-проектного відділу Павло Жирнов, повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

У ході зустрічі  було скоординовано подальші кроки щодо завершення робіт з розроблення генерального плану міста.

Нагадаємо, що на замовлення Калуської міської ради, був заключений договір з ДП «Науково-дослідний інститут галургії» на визначення гірничо-геологічних обмежень у генеральному плані забудови у межах міста. Це дало можливість наприкінці 2017 року оголосити тендер на розроблення генерального плану міста. За результатами процедури відкриття тендерних пропозицій переможцем визнано Науково-дослідний проектний інститут «Містобудування» (Київ), з яким у жовтні 2017 року був заключений договір на розроблення генерального плану міста Калуша.

Для завершення робіт з розроблення генерального плану міста проектній організації залишилось пройти процедуру погодження генерального плану міста.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини