У закладах культури району: хроніка тижня

опубліковано: 2020.02.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 82

У закладах культури району: хроніка тижня

Працівники бібліотеки-філії с. Голинь для учнів дитячої школи мистецтв організували відео-перегляд «Гуртуймося, єднаймося, в нас мати — Україна» (до Дня соборності України). Бібліотекарка Віра Завадецька для користувачів та гостей бібліотеки представила тематичну книжкову виставку «Україна – єдина  країна».

Першого лютого у бібліотеці-філії с. Пійло провели історичний екскурс «Крути – наша слава, наша історія». Про історичні події розповіла завідувачка бібліотеки Марія Кухтин. Владислав Марунчак, Віталій Широконіс, Софія Ребега, Софія Лисаник, Аріна Завадецька та Вероніка Грицак читали вірші. В бібліотеці організували книжкову виставку «Українці - нація героїв».

Другого лютого у бібліотеці-філії с. Завій провели пізнавальний урок «Рослинний дивосвіт» (2020 рік – Міжнародний рік рослин). Учасники заходу провели квіткову гру «Віночок», відгадували загадки пов’язані з рослинами, розповідали легенди про рослини та квіти, прослухали інформацію про рослини-синоптики, а також переглянули літературу книжкової виставки «Загадковий рослинний світ планети Земля».

У бібліотеці-філії c. Голинь провели інформаційне повідомлення «4 лютого — Всесвітній день боротьби проти раку». Увазі відвідувачів працівники бібліотеки представили виставку книг та газетно-журнальних статей про онкологічне захворювання, його виявлення, лікування та профілактику. Присутні також переглянули відео–сюжет «Що ви знаєте про рак?». Бібліотекарі наголосили на тому, що потрібно турбуватись про своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя і бути пильним, своєчасно звертатися до лікарів. Жвавий інтерес у присутніх викликала одна з полиць виставки — «Рак виліковний!». В книгах висвітлюються загальні відомості про злоякісні пухлини, наводяться сучасні наукові дані про причини їх виникнення. Показано негативну роль шкідливих звичок, які сприяють розвитку цієї тяжкої хвороби. Особлива увага у книгах приділяється різним профілактичним заходам запобігання раку.

Методичний відділ ЦБ

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини