У Калуші для сімейного відпочинку учасників бойових дій передбачили 880 тисяч гривень

опубліковано: 2020.01.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 112

28 січня члени виконкому затвердили Порядок використання коштів для організації  сімейного відпочинку учасників масових акцій громадського протесту, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту та учасників бойових дій.

Якщо у минулому році із місцевого бюджету виділялися кошти тільки для відпочинку учасників АТО і їх сімей, то тепер ця соціальна гарантія розповсюджуватиметься на усіх учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та  членів їх сімей. Поширюється дія цього Порядку і на жителів тих сіл, які увійшли до Калуської ОТГ, повідомляє "Калуш ФМ".

За словами начальника управління соціального захисту Калуської міської ради Любові Федоришин, порядок використання коштів для організації сімейного відпочинку учасників бойових дій був розроблений на підставі обласного. На дану статтю видатків у цьому році передбачено 880 тисяч гривень. Максимальна сума на одного учасника бойових дій чи члена сім’ї – 2660 гривень в рік. Оздоровчий заклад вони можуть вибрати за своїм бажанням.

У минулому році оздоровлення учасників АТО Калуша проходило на базі приватної садиби «Джерело».  Їм виділялося по 380 гривень на 7 днів. Загалом протягом року таким оздоровленням скористалися 114 сімей (277 осіб). Загальна сума видатків із міського бюджету склала 740 тисяч гривень.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини