У Калуші зросте тариф на вивезення сміття

опубліковано: 2020.01.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 121

 

еред новим роком на офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили проєкт рішення виконкому «Про тарифи на комунальні послуги, що надаються комунальним підприємством «Екосервіс». А 28 січня виконавчий комітет Калуської міськради розглянув це питання, повідомляє "Калуш ФМ".

Директор КП «Екосервіс» Ігор Свистун пояснив, що головні причини підвищення тарифу – це зміна екологічного податку, збільшення рівня мінімальної заробітної плати, витрати на закупівлю запчастин для ремонту старої техніки й інше.

Тож «Екосервіс» запропонував встановити  оплату за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з одного мешканця приватного сектору на рівні 18,96 гривні на місяць, а з одного мешканця багатоповерхівок - 16,59 гривні на місяць.

Додамо, що востаннє тарифи на послуги зі збору, перевезення та захоронення побутових відходів піднімали з 1 червня 2019 року і становили для мешканців приватного сектора 16,72 гривні на місяць, а для мешканців багатоповерхівок - 14,63 гривні на місяць.

Відповідаючи на запитання членів виконкому, директор підприємства повідомив, що «Екосервіс» уклав угоди з 56% жителів багатоповерхівок, проте плату за вивіз сміття законодавство дозволяє нараховувати і без укладеної угоди. Рівень оплати населенням за цю послугу в середньому становить 75%, хоча у вересні було 46%. Ігор Свистун також додав, що тепер вони можуть звертатися по боржниках в суди і наразі 6 судів вже виграли.

У підсумку члени виконкому підтримали проєкт рішення. Нові тарифи на вивіз сміття почнуть діяти з 1 березня.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини