Коронавірусу на Прикарпатті немає, однак медики в повній готовності

опубліковано: 2020.01.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 114

 

news-image: Коронавірусу на Прикарпатті немає, однак медики в повній готовності
Про це йшлось на брифінгу для ЗМІ в обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я щодо грипу та коронавірусу.

Директор обласного лабораторного центру МОЗ Руслан Савчук зазначив, що можливих інфікованих коронавірусом готові зустріти у франківському аеропорту, адже центр вже давно співпрацює з ним, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Ми маємо угоду з аеропортом і постійно проводимо моніторинг щодо авіаперевезення пасажирів. У нас є вся інформація. У разі ситуації, яка виглядала б підозрілою для командира літаку, він повідомляє диспетчеру внизу, а той - інформує нас і лікувальну мережу",- пояснює Савчук.

Директор також додав, що в аеропорту має бути оглядова кімната та ізолятор з окремим входом та виходом, аби пасажир міг тимчасово перебувати після прильоту.

Заступниця директора «ІФ ОЛЦ МОЗ України» з питань досліджень біологічних факторів Тетяна Джус зазначила, що випадків китайського коронавірусу на Прикарпатті не виявлено, однак настороженість є. 

"Вірус дуже патогенний. При перших ознаках: кашель, підвищення температури тощо потрібно викликати одразу лікаря додому. Це має зробити кожен з нас. Друга засторога - він себе веде як пандемічний грип. Тож варто обмежити відвідування масового скупчення людей. Старайтесь не контактувати з хворим та часто мити руки. Аби вберегти себе - не варто відвідувати країни, які є неблагополучні з цим захворюванням",- зауважує Джус.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини