Зареєстрували законопроєкт, щоби заборонити мобільні телефони в школах

опубліковано: 2020.01.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 116

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт про заборону використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, в українських школах усіма учасниками навчально-виховного процесу.

Ініціатором законопроєкту є член депутатської фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

За словами автора законопроєкту, пише Освіта.юа, проєкт документа розроблений з метою допомогти дітям зосередитись на заняттях, навчитись спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж.

Також, на думку Гончаренка, заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу та вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.

«Очевидно, що інтернет дає величезні переваги. Але якщо діти знаходяться в соціальних мережах або комп’ютерних іграх досить довго, то їм не вистачає часу, щоб поговорити з батьками, зайнятися спортом, зробити домашнє завдання або пограти з друзями», – наголошує Гончаренко.

Автор законопроєкту посилається на практику деяких країн, які вже запровадили заборону на мобільні телефони у школах. Зокрема, така заборона діє у Франції, Греції, Таджикистані та деяких штатах Америки.

Законопроєктом запропоновано встановити заборону на використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять, за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами.

«Прийняття законопроєкту надасть можливість не створювати перешкоди для отримання освіти іншими здобувачами освіти, зокрема зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж», – наголошує автор законопроєкту.

КУРС

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини