Олег Скрипка та Христина Соловій презентували пісню та кліп «Зима»

опубліковано: 2020.01.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 65
 

 

Олег Скрипка разом із Христиною Соловій презентували спільний кліп на пісню «Зима». Це чуттєва та лірична композиція, сповнена таємничих настроїв, та вишуканий романтичний кліп, що підкреслює ті емоції, які надихали артистів. Кліп та пісня вже доступні на офіційних сторінках виконавців у соцмережах та на музичних онлайн-сервісах.

 

Подивитись кліп можна за посиланням: https://youtu.be/8B9bCwO1vEY

 

Христина Соловій – про свій першій в житті дует та про зйомки кліпу:

 

-          Я дуже обережно ставлюся до дуетів, бо вони впливають на творчість. Ти впускаєш у себе світ іншого музиканта, переймаєш його енергію та дзеркалиш його. Це мій перший дует і я щаслива, що він відбувся з легендарним Олегом Скрипкою. Я отримувала багато пропозицій заспівати в дуеті, але не відчувала себе готовою з різних причин. Пропозиція Олега – це таке стовідсоткове потрапляння в ціль. Хімія, яку не потрібно шукати. Вона є і все. Як саме це вплине на мою творчість – самій цікаво. Може, я почну краще танцювати, або стану м‘ягше вимовляти букву «л», або куплю собі косуху, навчуся грати на гітарі і подамся в рокери.

 

Зйомки тривали досить довго, але я зовсім не помітила, як минув час. У перервах ми з Олегом багато говорили про все на світі. Я вмикала йому свою улюблену музику, а Олег вчив мене танцювати. Атмосфера була романтична.

 

Режисером кліпу у стилі легкого бароко став Юрій Двіжон. Ось що він розповідає про ідею кліпу:

 

-          Часто, закохавшись, люди бояться зробити крок назустріч одне одному. Саме тоді їхні емоції, як маріонетки, опиняються під владою страху бути відштовхнутими чи незрозумілими. Через це герої зближуються з осторогою. Але інколи потрібно дати волю почуттям і звільнити їх від “крижаних кайданів”…

 

Цього ж дня у Київському планетарії відбувся ексклюзивний концерт-презентація, присвячений релізу кліпу. Гостей зустрічав культовий DJ DerBastler —  офіційний діджей гурту Gogol Bordello. Олег Скрипка виконав свої найкращі хіти в оригінальному супроводі арфи та флейти. А кульмінацію концерту стала презентація кліпу «Зима» у форматі повнокупольного шоу та спільне виконання пісні з Христиною Соловій — вперше наживо.

 

Більше дізнатись про запис пісні й кліпу та про концерт - можна у сюжеті Фактів ICTV

https://youtu.be/P67P_-i-0Gg

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини