Нарада-семінар працівників сільських бібліотек: підсумки,обмін досвідом і планами

опубліковано: 2020.01.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 103

22 січня 2020 року у Калуській центральній районній бібліотеці відбулася нарада-семінар бібліотечних працівників району. Директор районної ЦБС Світлана Сокульська   зазначила, що сільська бібліотека у наш час є одним з важливих центрів культури і просвітництва у кожному населеному пункті,  місцем проведення зустрічей з творчими людьми, знайомства з новими книгами, а працівники бібліотек — організаторами соціокультурних заходів, змістовного дозвілля..

Світлана Сокульська наголосила на потребі постійного підвищення фахової майстерності бібліотечних  спеціалістів, ініціативності і креативності. Вона звернула увагу   на налагодження тісної співпраці з місцевою владою, депутатським корпусом для подальшого розвитку бібліотечних закладів. Також довела до відома працівників «Положення про правила внутрішнього трудового розпорядку та дотримання трудової дисципліни, виконання своїх посадових обов’язків».

Провідний методист Тетяна Мельник зробила аналіз річної звітності, наголосила на доповненні соціокультурних заходів у планах роботи, надала методичні консультації та фахові поради щодо відзначення визначних дат в історії держави: Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держава, Дня Героїв Небесної Сотні, Міжнародного дня рідної мови, Всесвітнього дня письменника, Всесвітнього дня поезії та інші.

Також Тетяна Мельник зазначила, що  у лютому – березні поточного року в Україні відзначатимуть письменників-ювілярів та знаних осіб: Т.Шевченка, У.Самчука, Л.Костенко, Ю.Андруховича та ін.

Працівники книгозбірень району  отримали методичні консультації  щодо участі сільських бібліотек-філій у першому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2020» та участі бібліотек-філій у Всеукраїнському тижні дитячого читання.

Провідний бібліотекар відділу комплектування і обробки літератури Олександра Бурак познайомила колег з новою літературою, яка надійшла до ЦБС.

 Підсумком навчання стала професійна творча дискусія з питань основних аспектів інноваційних соціокультурних форм і методів обслуговування населення, під час якої бібліотечні фахівці  демонстрували особисту творчість, фаховість і креативність. Отож нарада - семінар дозволила підсумувати зроблене, поділитись досвідом і визначити пріоритети і проблеми 2020 року у бібліотечній діяльності.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини