У Підмихайлі відзначили День Соборності України

опубліковано: 2020.01.23 | Коментарів: 0 | Переглядів: 133

 День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. І нині, в умовах війни із сусідом-агресором, поняття Соборності наповнюється реальним змістом. Воно актуалізується як найвища цінність.

22 січня в приміщенні Народному домі с. Підмихайля відбувся районний тематичний   захід з нагоди Дня Соборності, повідомляє сайт Калуської РДА.

В урочистому зібранні взяли участь Народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець, голова районної ради Віктор Гільтайчук, голова Новицької ОТГ Михайло Срібняк, представники ОТГ, жителі об’єднаної територіальної громади.

Урочистим звучанням Гімну України розпочався районний захід.  

Виступаючи перед присутніми, Народний депутат України Едуард Прощук наголосив, що відзначення Дня Соборності України символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі  та монолітність української нації.

Також Едуард Прощук у своєму виступі побажав учасникам заходу цінувати і шанувати все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, бо це єдина сила, котра здатна здолати нинішні негаразди.

Звертаючись до учасників зібрання, голова Новицької ОТГ Михайло Срібняк зазначив: «Сьогодні велике щастя – відзначати День Соборності України.  За рідну землю, за наше з вами майбутнє українські патріоти поклали свої голови на київському Майдані, Сході України, і нині військовослужбовці продовжують героїчно захищати незалежність та єдність України. Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Бажаю усім нам добра, злагоди і нехай мир запанує на рідній землі».

Святковий концерт, присвячений  Дню Соборності України, відбувся за участю народно-аматорьких колективів Калуського району.

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини