Едуард Прощук, Жанна Табанець і Віктор Гільтайчук побували у Новицькій ОТГ

опубліковано: 2020.01.23 | Коментарів: 0 | Переглядів: 255

 

20200122_135744На День Соборності України Народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець і голова районної ради Віктор Гільтайчук побували у Новицькій ОТГ, повідомляє сайт Калуської РДА.

У Старому Угринові поклали квіти до підніжжя постаменту Провідника Степана Бандери та до пам’ятного знаку Героям України у селі Новиця. За участю керівництва Новицької ОТГ у селі Зелений Яр ознайомилися зі станом дорожнього покриття автомобільної дороги обласного значення «Калуш – Осмолода»,  з якістю  ремонту дороги в селі  Старий Угринів та оглянули, як здійснюється  добудова спорткомплексу в Новицькому ліцеї.

На будівництво спортзалу витрачено 4,5 млн грн  з бюджетів різних рівнів. На завершення об’єкту необхідно 13,5 млн грн.

Спілкуючись із керівництвом навчального закладу, Едуард Прощук зауважив, що сьогодні ми всі разом повинні не просто забезпечити оновлення матеріально-технічної бази, а й зробити все можливе для того, щоб у новому освітньому просторі виховувати всебічно розвинену, обдаровану, ерудовану, цілеспрямовану особистість.

На завершення робочого візиту Едуард Прощук пообіцяв сприяти у вирішенні ряду проблемних питань у Калуському районі та  запевнив керівництво району і Новицької ОТГ, що мешканці Калущини і в подальшому можуть розраховувати на його підтримку та допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини