На Калущині з робочим візитом побував Едуард Прощук

опубліковано: 2020.01.23 | Коментарів: 0 | Переглядів: 156

22 січня на Калущині з робочим візитом побував Народний депутат України Едуард Прощук.

Едуард Прощук спільно з головою райдержадміністрації Жанною Табанець і головою районної ради Віктором Гільтайчуком оглянув незавершені об’єкти соціальної сфери та інфраструктури, які потребують залучення коштів з державного бюджету, повідомляє сайт РДА.

У селі Боднарів народний обранець оглянув будівництво школи. Останніми роками у селі працюють над тим, щоб реалізувати давню мрію боднарівчан – добудувати школу. Наразі зроблено вже чимало: вимурували стіни, накрили дах, проводять внутрішні роботи. Минулого року розпочали будівництво спортзалу.  

Для завершення будівництва школи потрібно близько 20 млн грн. За сприяння  Народного депутата України Едуарда Прощука  довгобуд  потрапив до  проекту Президента України  щодо спорудження шкіл, садочків і стадіонів, які будуть прийняті в експлуатацію  в цьому році.

Традиційно під час поїздок високопосадовці приділяють особливу увагу медицині. Цього разу відвідали Калуську ЦРЛ. В ході візиту ознайомилися з лікувальними відділеннями медичного закладу, вивчили стан матеріально-технічного, фінансового забезпечення лікувального закладу, ознайомилися із обладнанням яке використовують в діагностиці та лікуванні,  обговорили ряд питань щодо  якості надання медичної допомоги населенню.

У зв’язку з тим, що Комунальне некомерційне підприємство «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад» Кабінетом Міністрів України визначено  опорним закладом,  під час зустрічі були висвітлені проблемні питання та нагальні потреби закладу, зокрема, і  придбання ангіографа,  окреслені плани на майбутнє.

У селі Сівка-Войнилівська ознайомилися з виконанням  робіт на будівництві моста через річку Дністер та станом дорожнього покриття автомобільної дороги державного значення  «Бурштин – Калуш». На завершення  будівництва моста  у 2020 році планується залучити  понад 44 млн. грн із держбюджету.   Наразі встановлюють 6 залізобетонних прогонів по 18 метрів та 4 залізобетонні по 33 метри.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини