Калуські студенти організували медіа-лекцію до Дня Соборності України

опубліковано: 2020.01.23 | Коментарів: 0 | Переглядів: 67

22 січня до Дня Соборності України в центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася медіа-лекція «Соборність України – актуальна проблема сьогодення», інформує "Калуш-ФМ".

Ідея єдності та соборності, так само як свободи і незалежності, закладена в фундаменті державницької концепції кожного народу. Український народ також не є виключенням у цьому відношенні, особливо сьогодні, коли дехто бажає бачити його бездержавним, роз’єднаним та знесиленим. Як ніколи раніше, День Соборності України - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель, повідомляє Калуська центральна бібліотека ім. Т. Шевченка.

На заході студенти Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу виступили із презентаціями інформативного характеру: єдність і соборність українських земель; причини та передумови укладення акту Злуки; історико-правовий аналіз процесу Злуки ЗУНР та УНР; живий ланцюг Львів-Київ 1990р.; правова оцінка державницьких документів.

Присутні також поділилися спогадами і про участь у живому ланцюзі 1990 року, і про реакцію на ті події.

Модерував захід Олег Ониськів – викладач коледжу, працівник апарату суду.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини