На Прикарпатті горять значні площі сухої трави

опубліковано: 2020.01.23 | Коментарів: 0 | Переглядів: 63

Не зважаючи на те, що за вікном календарна зима, надворі — плюсові температури. Попри застереження рятувальників до пожежно-рятувальних підрозділів щодня надходять повідомлення про загоряння сухої трави на території області. Причиною цього здебільшого є спалювання людьми сміття або залишків рослинності.
 22 січня о 16:53 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на загальній площі близько 5 га. в селі Чукалівка Тисменицького району. До місця виклику направлено рятувальників обласного центру. Ліквідація пожежі триває. До ліквідації залучено 34 рятувальники на 9 одиницях техніки. О 20:33 пожежу ліквідовано.
Варто зазначити, що за минулий 2019 рік на Прикарпатті ліквідовано 1813 пожеж в природних екосистемах.
Локалізувати загоряння та гасити пожежі сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висока, особливо у вітряну погоду. Коли ж таке трапляється поблизу населених пунктів, існує велика ймовірність перекидання полум’я на житлові та господарські споруди. Виїзди на гасіння загорянь сухої трави, залишків листя завдає чималих матеріальних втрат. Страждає від таких випадків і навколишнє середовище.
Тож, щоб не стати винуватцем пожежі та не створювати небезпеку для себе, оточуючих вас людей і не завдавати шкоди навколишньому середовищу Управління ДСНС в області звертається до населення з проханням проявляти обережність при поводженні з вогнем. Перш, ніж запалити сірник, замисліться над тим, наскільки небезпечною може стати поява вогню поблизу будівель, в лісопаркових зонах чи на полях.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини