Верблюди в снігу. У Саудівську Аравію прийшла зима зі снігопадами

опубліковано: 2020.01.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 192

Cніг випав в гірській місцевості в провінції Табук

Кілька тижнів у році жителі Саудівської Аварії можуть насолоджуватися снігопадами в горах, розташованих в провінції Табук, повідомляє Al-Awsat, передає "Рубрика".

Не став винятком і 2020 рік, коли кілька днів тому в гірському регіоні почав зриватися сніг і перетворився на справжній снігопад у неділю, 12 січня.

верблюд снег

верблюд снег

верблюд снег

верблюд снег

верблюд снег

верблюд снег

З учорашнього дня місцеві жителі і туристи почали стікатися до гори Джабаль-ель-Лауза, щоб покататися на лижах, санках, деякі навіть розбили табори, в яких готують гарячі напої та місцеву їжу.

Представник Управління по туризму в Табук Ваель аль-халдеї розповів, що снігопади щорічно привертають безліч місцевих жителів і туристів.

“Очікується прибуття великої кількості гостей, тим більше що снігопад збігається зі шкільними канікулами в цьому році”, – заявив аль-Халді.

 

Гора Джабаль-ель-Лауза має висоту 2600 метрів, а її назва перекладається, як “Мигдальна гора”, так як на її схилах росте велике мигдальних дерев. Сніг покриває гору щороку, коли температури взимку опускаються до мінусових значень.

Джабаль-ель-Лауза знаходиться в 200 км на захід від адміністративної столиці регіону Табук.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини