Всі гральні заклади в області закриті — СБУ

опубліковано: 2020.01.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 102

Служба безпеки України відслідковує наміри окремих ділків відновити діяльність підпільних гральних закладів, які раніше діяли в Івано-Франківській області. Такі спроби будуть заблоковані, винні притягнуті до передбаченої законом відповідальності.

У грудні на Прикарпатті було припинено роботу 97 гральних закладів, що діяли здебільшого під виглядом державних лотерей. Діє міжвідомча робоча група у складі СБУ, ГУ НП та ДФС. Правоохоронці здійснили контрольний огляд приміщень, де раніше надавали нелегальні послуги, і виявили, що всі вони зачинені, реклама і вивіски зафарбовані або демонтовані.

Зокрема, лише в Івано-Франківську таких закритих закладів налічується понад сорок, інформує пресслужба УСБУ.

Разом з тим з’являється інформація про наміри власників провести “ребрендинг” колишніх “лотерей” і відкрити їх під новими назвами.

СБУ нагадує, що діяльність гральних закладів не відповідає положенням Закону України “Про державні лотереї України” та суперечить Закону України “Про заборону грального бізнесу”.

“Якщо вам стало відомо про появу нових або відкриття старих гральних закладів, просимо повідомляти СБУ. Зробити це можна через опцію “Надіслати повідомлення” на сторінці Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області в соціальній мережі Фейсбук. Ви можете надсилати адреси нелегальних гральних залів, їхні фотографії, вказувати інші подробиці. Всі повідомлення про роботу нелегальних гральних закладів будуть перевірені”, – звертаються правоохоронці до мешканців Прикарпаття.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини