У Калуській міській раді дали відповідь на петицію щодо заборони цирку з тваринами на території Калуша

опубліковано: 2020.01.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 99

28 жовтня 2019 року кал ушанка Христина Олійник зареєструвала електронну петицію «Заборонити розміщення цирків з тваринами на території міста (Калуша - ред.)», повідомляє "Калуш ФМ".

У петиції жінка повідомляла, що вслід за провідними країнами та містами світу все більше міст України приймає рішення про локальну заборону пересувних цирків з тваринами. Світова практика показує, що для успішної діяльності цирку не потрібно експлуатувати тварин. Авторка петиції наводить приклад, що найвідоміший у світі цирк - du Soleil - ніколи не використовував у своїй діяльності тварин, базуючи свої виступи на майстерності талановитих акробатів та аніматорів. 
Тож авторка петиції вважає неприпустимим розташування пересувних цирків із тваринами на території Калуша.

Цю петицію підтримали 156 калушан. І ось 3-го січня у Калуській міській раді дали на неї відповідь. Авторкою відповіді є перша заступниця міського голови Калуша Галина Романко.

Вона повідомила, що відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» заяви на розміщення пересувних цирків з тваринами на території міста Калуша міською комісією з питань організації та проведення гастрольних заходів не розглядаються.

Також у відповіді Галини Романко йдеться, що проєкт рішення міської ради про можливу заборону цирків з тваринами у Калуші винесуть на розгляд чергової сесії.

Про результати розгляду питання авторку петиції обіцяють повідомити. 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини