Митрополит Епіфаній привітав віруючих з річницею отримання Томосу

опубліковано: 2020.01.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 72

Він закликав православних України до об’єднання.

Глава Православної церкви митрополит Епіфаній привітав віруючих з річницею отримання Томосу і закликав православних співвітчизників до єднання, пише ДТ.

“Я вже говорив, що отримання Томосу можна порівняти з Актом проголошення незалежності України. Тож рік тому ми з вами отримали довгоочікуване ствердження духовної незалежності! І ми безмірно вдячні Богу за все: за те, що Він благословив буття українського народу, дав нам свободу, благословив мати незалежну державу та помісну автокефальну Українську Православну Церкву”, — зазначив Епіфаній.

Він привітав рішення інших помісних церков про євхаристичне єднання і канонічне спілкування з Православною церквою України.

“Знову і знову повторюємо заклик до єднання до всіх наших братів і сестер, хто ще сумнівається щодо майбутнього шляху для Української Православної Церкви: двері помісної Церкви і наші серця відкриті для вас! … Залишмо в минулому те, що нас розділяло, і будемо далі працювати разом на благо православ’я і України як єдина помісна Українська православна церква”, — додав митрополит.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини