Марцінків хоче подарувати Конотопу пам’ятник Бандері

опубліковано: 2020.01.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 75

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків хоче встановити найсхідніший пам’ятник Степанові Бандері в Україні.

«Мені важливо, під яким пам’ятником зустрічатись! Тому, порадившись з мером Конотопа Артемом Семеніхіним, встановим там пам’ятник БАНДЕРІ! Це буде найсхідніший пам’ятник в Україні Бандері, ще й під Московським кордоном! Про механізм виготовлення згодом! Нам треба буде його подарувати! Хто підтримує – пишіть в приват!» – закликав Марцінків у фейсбуці, пише "КУРС"..

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у новорічному привітанні сказав, що «треба бути єдиною країною», де серед іншого «немає різниці, біля якого пам’ятника ти чекаєш дівчину, в яку ти закоханий».

Руслан Марцінків зазначає, що Конотоп – це місто, яке за 40 км від кордону з Москвою, а Семеніхін – найсхідніший мер-націоналіст.

“І він добився, що у них є вулиця Романа Шухевича та Степана Бандери. Я висловив бажання, щоб ми разом попрацювали і цього року подарували їм пам’ятник Степану Бандері й встановили в Конотопі на вулиці Бандери. Бо я розумію, що йому не профінансують, депутати не проголосують, щоб виготовити цей пам’ятник. Давайте ми це зробимо, щоб показати, що сьогодні насправді Україна, як ніколи, єдина у своїй українській ідентичності”, – зазначає Руслан Марцінків.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини