Побачив світ біобібліографічний покажчик праць докторки філософії Надії Руско із Підмихайля

опубліковано: 2019.12.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 475

Цими днями святкуватиме свій 30-річний ювілей молода вчена, докторка філософії з релігієзнавства, доцентка кафедри суспільних наук Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, член наукового товариства імені Тараса Шевченка та Національної спілки краєзнавців України, громадська діячка Надія Михайлівна  Руско.

З цієї нагоди видано біобібліографічний покажчик її праць, адже у науковій спадщині вченої - 4 книги, майже 100 публікацій в українських і зарубіжних виданнях, участь у багатьох конференціях України та світу. Нині ім'я Надії Руско для багатьох науковців асоціюється з розвитком провідних ідей та морально-духовних знань, збереженням культурно-історичної спадщини та самобутніх українських традицій.

Біобібліографічний покажчик містить основні відомості про науковий доробок вченої, іменний та географічний покажчики, а також висловлювання відомих людей і вчених про наукову діяльність Надії Руско.

Упорядники біобібліографічного покажчика Локотош Л. М. та Струтинська Х.Д. склали його у хронологічній послідовності для зручності читачів.

З книгою можна познайомитися у бібліотеках нашого міста, на сайті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а ще видання надіслано у провідні бібліотеки великих міст України.

Напередодні ювілею молодій вченій Надії Руско колеги, громадські діячі Калущини бажають міцного здоров'я і ще більших успіхів у науковій діяльності, бо вчені —  це зміст великої книги людства!

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини