“Порча” за 1000 доларів

опубліковано: 2019.12.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 107

Незнайомка спочатку повідомила потерпілій, що на ній лежить «порча», а потім запропонувала спосіб, як позбавитись цього «лиха». Не підозрюючи, що має справу із шахрайкою, 61-річна жінка віддала всі свої заощадження за «порятунок від недуги».

Про це інформує пресслужба Національної поліції області.

11 грудня до Долинського відділення поліції звернулася із заявою 61-річна мешканка району. За словами жінки, до неї на вулиці підійшла незнайомка та повідомила, що на ній лежить «порча», яку потрібно терміново зняти. Незнайомка сказала, що може допомогти, однак для цього їй необхідно провести певний обряд, зокрема для цього потерпілій потрібно винести з дому усі свої заощадження. Налякана таким повідомленням пенсіонерка, пішла додому, поклала в пакет всі свої заощадження – 1000 доларів США, 20 Євро та 50 гривень, та передала усе незнайомці. Шахрайка зробила з пакунком кілька маніпуляцій, повернула його заявниці, сказавши, що відкрити можна лише через декілька днів, і пішла. Пенсіонерці не давала спокою думка про гроші, і вона вирішила не чекати, а перевірити вміст пакету. На жаль, замість грошей в середині були лише папірці.

З часом, зрозумівши, що стала жертвою шахрайства, потерпіла звернулася у поліцію.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі.

Правоохоронці звертаються до усіх, а особливо до громадян похилого віку: будьте обережні при спілкуванні із незнайомими вам людьми, не поспішайте виконувати їхні прохання, в таких випадках намагайтесь одразу зв’язатись та порадитись зі своїми родичами чи знайомими, а також телефонуйте на 102.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини