Калуські студенти побували на відкритих судових засіданнях у кримінальних справа

опубліковано: 2019.12.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 138

З нагоди «Всеукраїнського тижня права» до Калуського міськрайонного суду завітали студенти Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ. Майбутні правники побували на декількох відкритих судових засіданнях у кримінальних справах про обвинувачення осіб, які  порушили правила безпеки дорожнього руху, що спричинило тілесне ушкодження потерпілим.  

Студенти стали очевидцями таких процесуальних дій в кримінальному процесі як дослідження речових доказів у суді, судові дибати, останнє слово підсудного. Також були присутні при оголошенні обвинувального вироку суду.

Після закінчення судового процесу, студенти поспілкувалися із суддею Володимиром Онушканичем. Окрім процесуальних питань студентів цікавили також питання, чи не жаліє суддя коли обрав таку важку професію. Суддя відповів, що це був його свідомий вибір, спочатку був призначений на п’ятирічний термін, а тепер здійснює судочинство на постійній основі.

Крім того працівником апарату суду, викладачем коледжу Олегом Ониськівим була проведена екскурсія в суді, особливо студентів зацікавила конвойна кімната, яка призначена для тимчасового утримання осіб, котрі тримаються під вартою на час ведення судового слідства.

Для студентів коледжу захід був дуже цікавим та пізнавальним, адже завдяки цій зустрічі вони закріпили здобуті під час навчання знання.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини