У районі обговорили проєкт бюджету на наступний рік

опубліковано: 2019.12.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 190

2 грудня відбулося публічне представлення та громадське обговорення проєкту районного бюджету Калуського району на 2020 рік. У заході взяли участь заступник голови РДА Любомир Білоус, керівники  структурних підрозділів РДА, керівники установ та організацій району.

Начальник фінансовго управління РДА Людмила Федун зазначила, що доходи прогнозують отримати у сумі 127,9 млн грн, з них 125,5 млн – доходи загального фонду районного бюджету, а 2,4 млн грн – доходи спеціального фонду районного бюджету. Резервний фонд районного бюджету становитиме у розмірі 340 тис. грн. Базова дотація надійде в сумі 29,6 млн грн,  освітня субвенція – в сумі 58,2 млн грн, а медична субвенція – в сумі 4,6 млн грн.

У порівнянні з поточним роком, бюджет-2020 буде меншим, оскільки 3 сільські ради уже ввійшли до складу Калуської ОТГ. Ще 2 сільські ради очікують на завершення процедури про приєднання до міської ОТГ. Крім того, медична субвенція для закладів охорони здоров’я передбачена лише на І квартал наступного року. На 2 місяці 2020 року передбачені видатки для функціонування спортивної школи і центру дитячої та юнацької творчості, а відтак їх очікує процедура ліквідації.

 

 

 

 

 

 

Пресслужба Калуської РДА

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини