У вівторок у Калуші пройдуть громадські слухання щодо будівництва десятиповерхового будинку на площі Героїв

опубліковано: 2019.12.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 172

У вівторок, 3-го грудня, у Калуші пройдуть громадські слухання щодо будівництва багатоповерхового будинку на місці кінотеатру «Відродження». Власник «Відродження» хоче серед іншого збудувати тут житловий будинок. Про це інформу "Калуш ФМ".

Також в проекті -  забудова площі Героїв перед кінотеатром, де буде мінімум десятиповерховий будинок.  

Проект будівництва оприлюднили на Фейсбук-сторінці «ВІДРОДЖЕННЯ-Калуш».

Тут йдеться, що забудовник хоче забудувати понад 50% площі Героїв, яка знаходиться перед кінотеатром «Відродження».

 Також під площею Героїв хочуть зробити підземну паркову площею до двох тисяч квадратних метрів.

Забудовники зазначають, що старі будинки поряд з «Відродженням», є об’єктами культурної спадщини та пам’ятками містобудування і архітектури місцевого значення. Але за інформацію, яку подають власники «Відродження», якщо внаслідок будівельних робіт ці будинки пошкодять,  то забудовник усуне недоліки, або забезпечить власників будинків новим житлом.

 З цього можна зрозуміти, що власники «Віжродження» розуміють про можливість руйнування старих будинків на вулиці Цеглинського та на площі Героїв, які складають історичний архітектурний ансамбль у центральній частині міста.

Громадські слухання щодо будівництва на місці кінотеатру «Відродження» та на площі Героїв перед кінотеатром пройдуть у вівторок, 3-го грудня,  о 14.00 у приміщенні Калуської міської ради на вулиці Івана Франка, 1.  Обговорення відбудуться у залі на другому поверсі.

Також на будинках у центрі Калуша розвісили листівки про громадські слухання щодо будівництва на площі Героїв. В них калушан закликають прийти на слухання, а також вимагають «заборонити будівництво висотних споруд на місці кінотеатру» та «забов’язати інвестора…впорядкувати земельну ділянку в центральній частині міста… ».

Нагадаємо, власниками «Відродження» з 2010 року є подружжя Ірини Кілко та киянина В’ячеслава Кредісова. Спершу вони обіцяли відкрити оновлений кінотеатр у 2011 році, а потім неодноразово переносили цю дату. Врешті у 2019 році вони отримали від депутатів Калуської міської ради дозвіл будувати на площі Героїв багатоквартирний житловий будинок.

Також Кредісов та Кілко є співвласниками відпочинково-оздоровчого комплексу «Акваторія» у Калуші, в якому відпочивають та займаються спортом мешканці міста та Івано-Франківської області.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини