Від початку року до Калуського відділу поліції надійшло 402 звернення громадян про вчинення правопорушень на сімейно-побутовому ґрунті

опубліковано: 2019.11.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 121

Калуські поліцейські взяли участь у нараді щодо запобігання домашнього насильства

Нараду провели спільно із представниками влади щодо профілакти правопорушень у сфері запобігання домашнього насильства. Адже з 25 листопада по 10 грудня в Україні розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

28 листопада у Калуській міській раді відбувся круглий стіл щодо Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у якій взяли участь представники Калуського відділу поліції, спеціалісти управління у справах сім’ї, молоді і спорту та представники Калуського міського центру соціальних служб.

«Від початку року до Калуського відділу поліції надійшло 402 звернення громадян про вчинення правопорушень на сімейно-побутовому ґрунті. У разі виникнення таких фактів, правоохоронці інформують постраждалих про їх права, проводять профілактичні роботи з кривдниками та притягують їх до відповідальності» - наголосив начальник сектору превенції Михайло Слободян.

Учасники обговорили актуальні питання та проблеми в сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Наприкінці вирішили, що тільки злагоджена та ефективна співпраця принесе результати з попередження домашнього насильства.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини