У роботі сесії Калуської районної ради взяв участь народний депутат Едуард Прощук

опубліковано: 2019.11.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 104

19 листопада відбулося засідання чергової двадцять дев’ятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Едуард Прощук, заступник голови РДА Любомир Білоус, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій, сільські голови, журналісти місцевих мас-медіа.

Підчас виступу народний депутат Едуард Прощук розповів про роботу у Верховній Раді, окреслив завдання, які потрібно вирішити, поділився планами, які ставить перед собою Уряд. Наступного року чимало фінансових ресурсів буде виділено для покращення інфраструктури. Депутат переконаний, що буде відремонтовано дороги «Калуш-Осмолода» і «Калуш-Бурштин» та добудовано міст у селі Боднарів. Основну увагу народний обранець наразі приділяє вирішенню екологічних питань на Калущині, зокрема Домбровського кар’єру.

На сесії йшлося про передачу бюджетних установ, розташованих у селі Вістова, до комунальної власності Калуської міської ОТГ. Також депутати внесли зміни у структуру виконавчого апарату районної ради.

Чимало дискусій виникло підчас розгляду питання про оформлення права власності Калуської ЦРЛ на майновий комплекс. Адже для продовження медреформи у ЦРЛ небхідна вся документація на майно та землю. Після обговорення депутати дійшли згоди створити робочу групу та спільно з міською радою, РДА та громадськістю вивчити це питання та прийняти рішення.

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини