На нараді йшлося про підготовку питань для розгляду на сесії районної ради

опубліковано: 2019.11.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 88

 

18 листопада заступник  голови Калуської райдержадміністрації Любомир Білоус провів нараду з начальниками управлінь, відділів та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Любомир Білоус  підвів підсумки роботи райдержадміністрації за минулий тиждень та поінформував присутніх про завдання, які необхідно виконати структурними підрозділами райдержадміністрації цього тижня.  Зокрема, звернув увагу, що завтра, 19 листопада, відбудеться сесія Калуської районної ради. Відтак керівникам структурних підрозділів доручено підготувати всі  необхідні матеріали та проекти рішень на розгляд сесії і подати у виконавчий апарат районної ради. Більшість із цих питань обговорюватимуть сьогодні на засіданні бюджетної комісії районної ради.

Заступник голови РДА Любомир Білоус порушив питання щодо  ефективного споживання енергоресурсів у закладах освіти, розгляду скарг заявників з особистих питань та ін. Начальник фінансовго управління РДА Людмила Федун нагадала керівникам структурних підрозділів про те, що наразі триває  формування районного бюджету на 2020 рік, тож кожен структурний підрозділ з цього приводу повинен подати свої розрахунки та пропозиції. Крім того, Людмила Федун порушила питання про необхідність перейменуваня шкіл у ліцеї та гімназії, оскільки у змінах до Бюджетного кодексу йдеться про те, що з наступного року для шкіл не буде здійснюватися освітня субвенція.

За підсумками наради Любомир Білоус дав доручення для вирішення порушених питань.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини