У зональному турі конкурсу «Учитель року-2020» з  хімії перемогу здобула вчителька ЗОШ№5 міста Калуша, друге місце — у вчительки Підмихайлівського ліцею

опубліковано: 2019.11.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 190

14 листопада на базі Калуського ліцею №10 відбувся зональний етап конкурсу в номінації «Хімія». Для участі в ньому зареєструвалося 4 педагогів, троє з яких представляють калуські заклади освіти, а один – Новицьку ОТГ.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» започатковано ще у 1995 році, тобто цьогоріч він проводився уже 25 раз. Упродовж цього часу змінювалися умови його проведення відповідно до реалій, технічних можливостей, запитів суспільства. Цьогоріч інноваційним у процедурі конкурсу є проведення першого (зонального) етапу, який об’єднує представників різних міст, районів та ОТГ. Переможець цього етапу братиме участь в обласному турі конкурсу, що проходитиме у грудні, повідомляє Калуський міський методичний центр.

Учителям було запропоновано пройти педагогічний квест, вибудований на ідеї демонстрації впровадження 10 компетентностей НУШ, кожна з який пов’язана із конкретним завданням. Серед них: самопрезентація, тестування, моделювання, реалізація завдань STEM-освіти, організація науково-дослідницької діяльності, реалізація педагогіки партнерства, хімічний експеримент, використання ІКТ на уроках хімії.

За підсумками усіх випробувань перемогу здобула вчитель хімії Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Беженар Лариса Володимирівна.

Високий рівень професійної компетентності продемонструвала вчитель хімії Підмихайлівського ліцею Флис Галина Богданівна, котра здобула друге місце.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини