У Верхнянській ОТГ відкрили поліцейську станцію

опубліковано: 2019.11.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 113

Сьогодні, 7 листопада, у селищі Верхня Верхнянської ОТГ на Калущині відбулося відкриття одинадцятої поліцейської станції. Урочисто відкрили станцію заступник начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Пицків, керівництво Калуського відділу поліції, депутат обласної ради та представники органів місцевого самоврядування, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

«Ці станції дають змогу дільничному знаходитися на місці, безпосередньо. І здійснювати прийом громадян щоденно в межах населеного пункту, ОТГ. Людям не потрібно буде їхати в райцентри, у відділи чи у відділення поліції зі своїми проблемами, а прямо йти до поліцейського», – зазначив заступник начальника обласної поліції Роман Пицків.

Тут поліцейські обслуговуватимуть територію 12 населених пунктів, а саме: села Верхня, Збора, Завадка, Довгий Войнилів, Станькова, Негівці, Іванкова, Вилки, Гуменів, Кулинка, Степанівка та Болохів. Тут проживають 11 300 людей.

У станції працюватиме двоє дільничних офіцерів поліції. Поліцейські працюватимуть в приміщенні сільської ради і матимуть змогу швидше реагувати на правопорушення у населеному пункті, а людям буде значно простіше отримати допомогу поліції. Найближчий відділ поліції розташований на відстані більш як 15 кілометрів.

Станція обладнана комп’ютерною технікою, створені комфортні умови для спілкування громадян зі своїм дільничним, розміщено інформаційні стенди.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини