Вчителі Калущини здійснили поїздку на Запорізьку Січ

опубліковано: 2019.11.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 263

Для нашого вільнолюбного народу тема козацтва є особливою. Саме запорозьке козацтво впродовж трьох століть, визначаючи напрямки економічного, політичного й культурного розвитку, самовіддано й одержимо боронило кордони рідної землі, на багатства якої ненастанно зазіхали вороги. Місія козацтва в історичній долі України й у національній свідомості майже сакральна. Закономірним є бажання українців відвідати місця, пов’язані з історією козацтва. Найлегендарнішою пам’яткою козацтва  є його історична колиска — перша Січ на острові Хортиця, заснована Дмитром Вишневецьким.

Тема козацтва є однією з провідних в роботі методоб’єднання вчителів історії шкіл Калуського району. Тому не дивно, що саме на одному із засідань цього методоб'єднання зародилася ідея відвідати Запорізьку Січ.

За сприяння голови Калуської районної ради Віктора Гільтайчука, відділу освіти, молоді та спорту Калуської РДА (начальник —Любов  Паньків), голови освітянської  профспілки Омеляна Івашка, директора Пійлівської ЗОШ Івана Качака та директора Тужилівського НВК Івана Живачівського вчителям Калуського району вдалося реалізувати мрію — побувати на Запорізькій Січі..

Мандрівка справила на нас незабутнє враження, збагатила наші знання, дозволила доторкнутись до козацьких реліквій, побачити неперевершені краєвиди природи..

Ця поїздка навела нас на думку, що зараз  популярно знайомитися з історичною спадщиною інших країн, але, на жаль, в Україні не надають належну увагу вивченню власної історії й популяризації історичних цінностей нашого народу. Тому просто закликаємо всіх: мандруйте Україною.

Ми щиро вдячні всім, хто сприяв нашій поїзді на Січ, а особливо її організатору й натхненнику Іванові Живачівському, директору Тужилівського НВК..

                                                                                                                                                                                                                           Учасники поїздки

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини