Жителі сіл Перекоси та Довгий Войнилів проти скасування маршруту Перекоси-Івано-Франківськ

опубліковано: 2019.11.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 231

 Мешканці сіл Перекоси та Довгий Войнилів звернулися до голови ОДА Дениса Шмигаля та до засобів масової інформації із зверненням, в якому висловлюють свою незгоду з приводу відміни прямого рейсу із села Перекоси до Івано-Франківська через Довгий Войнилів, Негівці та  Копанки. Лист підписали близько 70 жителів цих сіл.

Цей маршрут вже діє 15 років. Ним користуються студенти, які навчаються в обласному центрі, люди, які їздять до Івано-Франківська на роботу, у медичні заклади на лікування чи по інших справах.  Всі вони проти відміни цього маршруту, адже дотепер не мали проблем з пересадками, з перенесенням багажів, з очікуваннями по вокзалах і зупинках. Цей рейс є зручним і для людей, які працюють у Калуші, оскільки вони встигають вчасно добратися на роботу. Також проти закриття цього рейсу і люди, які працюють у нічні зміни. У них є можливість вранці приїхати додому, а не очікувати кілька годин. Автобуси на цьому маршруті жодного разу без поважних причин не зірвали рейс, вони курсують в усі релігійні й державні свята, при будь-яких погодних умовах.

У жителів Перекосів, Довгого Войнилова  та інших сіл є   питання: хто зацікавлений, щоб створити їм незручності, і яку користь він матиме від цього.

Також люди виступають і проти пропозицій на інших маршрутах — Перекоси –Калуш (через Томашівці),та Довгий Войнилів-— Калуш (через Станькову іВерхню). У своєму зверненні вони викладають аргументи та просять голову ОДА  вирішити їх проблему.  

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини