«Милосердя і доброта – людства два крила»

опубліковано: 2019.11.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 98

 

Милосердя та доброта ще з давніх часів були притаманні українцям. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, немічність, порятувати хворого, захистити скривдженого. На сьогодні, як ніколи, актуальним та надзвичайно важливим є прояви доброти та милосердя по відношенню до ближнього, адже зараз, на жаль, спостерігаємо картини відсутності доброти і милосердя щодо власних дітей та батьків.
05 листопада 2019 року працівниками Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено заняття з елементами тренінгу «Виховання добра та милосердя в сім`ї» для батьків дітей, які
залучені до роботи «Школи батьківського удосконалення». Було розглянуто розуміння слова «доброта», «милосердя», «чуйність» тощо, наголошено на
тому, що бути добрим – це значить допомагати один одному в біді, дарувати радість знайомим і незнайомим людям, захищати молодших і піклуватися про старших. Заняття проводилися окремо з батьками та дітьми.
В ході проведення заходу акцент робився на добрі якості людини.
Приємно було слухати приклади із життя дітей про їхні добрі вчинки по відношенню до батьків, вчителів, стареньких, немічних.
Наприкінці заняття зроблено висновок, що Доброта і Милосердя – це крила, на яких тримається людство. Поспішаймо робити добро, адже поруч завжди є ті, хто цього потребує. І сьогодні головне сказати людині, що вона тобі не байдужа. Будьмо добрими, милосердними, нехай не черствіють наші душі в щоденних клопотах!
Надіємося ця тема буде продовжена в сім’ях удома та серед знайомих і друзів.

Калуський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини