Одеського виробника соків зобов’язали змінити упаковку, щоб не вводити в оману покупців

опубліковано: 2019.10.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 56

Одеське обласне відділення Антимонопольного комітету зобов’язало виробника соків і нектарів ТОВ СП «Вітмарк-Україна» змінити упаковку, яка вводить в оману покупців.

 

Про це повідомляє Одеське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, пише "КУРС".

Як зазначається, виробник розміщує позначення «Вишня», «Персик», «Слива», «Айва», «Груша» та зображення відповідних плодів на лицьовій (фронтальної) стороні упаковок продукції та інші позначення на бічній стороні упаковки продукції, що може ввести в оману споживачів. Оскільки вони можуть ідентифікувати сік чи нектар як такий, що містить в складі зображені на упаковці плоди і це вплине на намір придбати саме цей товар.

«За результатами проведеного відділенням дослідження встановлено, що, крім відповідних плодів (вишня, персик, слива, айва, груша), до складу плодової частини продукції входить яблучне пюре і концентрований сік чорноплідної горобини, як-от у продукті “Вишневий нектар неосвітлений пастеризований”), в результаті чого споживач отримує продукцію зовсім з іншими поживними або смаковими властивостями, ніж зазначено на упаковці продукції», – йдеться в повідомленні АМКУ.

Повідомляється, що у співвідношенні масова частка яблучного пюре і концентрованого соку чорноплідної горобини від загальної масової частки плодової частини продукції займає близько третини всієї плодової частини продукції.

“Вказані дії ТОВ СП “Вітмарк-Україна” містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15 Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції” у вигляді поширення інформації, що вводить в оману”, – підсумували в АМКУ, надавши компанії рекомендації зі зміни зовнішнього оформлення упаковок.

ТОВ СП “Вітмарк-Україна” належать 10 брендів соків та некарів на українському ринку – серед них “Наш сік”, “Прото фрукти”, “Соковита”, “Джусік”, “Прямо сік” та інші. 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини