Поліція з’ясовує обставини загибелі неповнолітньої дівчини з Калуша

опубліковано: 2019.10.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 81

Учора в поліцію надійшло повідомлення від випадкового грибника про те, що у лісовому масиві «Домбровський ліс» він виявив тіло дівчини, яка, судячи з обставин, вчинила самогубство шляхом повішання.

Як з’ясували поліцейські, загибла – 16-річна мешканка Калуша, учениця одного з закладів професійно-технічної освіти.

Дівчина останнім часом проживала сама, оскільки мама перебувала на заробітках за кордоном. У її помешканні поліцейські виявили передсмертну записку.

Тілесних ушкоджень на тілі дівчини, окрім странгуляційної борозни на шиї, не виявлено.

Що спонукало юну калушанку до такого вчинку достеменно з’ясує слідство - відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 ч. 1 КК України з поміткою «Самогубство».

Зазначимо, що це вже четвертий випадок суїциду дітей на Прикарпатті у цьому році.
Щоб не допустити таких прикрих ситуацій, батькам, педагогам та усім, хто поряд і помічає певні зміни у поведінці дітей, що можуть свідчити про їх суїцидальні настрої, слід передусім спробувати встановити довірливе спілкування з ними.

Діти у стані суїцидальної кризи стають надто чутливими, особливо до того, як і що говорять дорослі; тому не можна виливати на дитину несвідому чи свідому агресію; іноді корисною стає невербальна комунікація - жести, доторки тощо.

Якщо ви відчуваєте, що дитина начебто відхиляє вашу допомогу, варто пам'ятати, що вона водночас і прагне, і не хоче її; тому для досягнення позитивного результату в діалозі необхідні м'якість і наполегливість, терпіння й максимальний прояв співчуття і любові.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини