Чому управлінці з Калуської РДА не ходять на сесію? — з’ясовували депутати райради

опубліковано: 2019.10.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 57

У п’ятницю, 25 жовтня, в районному адміністративному будинку відбулося пленарне засідання чергової 27 сесії Калуської районної ради VII демократичного скликання.

 

На сесії були присутні 22 із 34 районних обранців, інформують "Вісті Калущини".

Василь Турчин акцентував увагу депутатів на тому, що начальники управлінь, відділів райдержадміністрації не відвідують ні засідання постійних комісій районної ради, ні пленарні засідання районної ради. Також на сесії за останній час не було заслухано жодного звіту про роботу відділів та управлінь, звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку району. “Апарат районної ради, — наголосив голова Калуської районної ради Віктор Гільтайчук, — не змінював списку запрошених з тих пір, поки існує районна рада. На мою особисту думку, це, швидше за все, пов’язане з тим, що наразі в районі перехідний період — немає голови РДА”.

В.о. голови Любомир Білоус заперечив, що це пов’язано з перехідним періодом: “Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль не вважає доцільним відривати керівників установ та управлінь від їхньої безпосередньої роботи. Тож не бачу причин, чому вони повинні ходити на сесії, коли не розглядається питання, яке стосується конкретно їх”.

Депутат райради Іван Кавчак підтримав Василя Турчина: “Відповідно до закону про місцеве самоврядування депутат має право звернутися до будь-якого керівника будь-якої установи і почути від нього відповідь на своє запитання. Запитання можуть з’являтися під час розгляду будь-якого сесійного питання. А коли керівники установ не відвідують сесію, то кого нам запитувати?”.

Голова Калуської районної ради Віктор Гільтайчук пообіцяв ініціювати з наступних сесійних засідань звіти керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, комунальних установ.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини